VIDEO: Hysterie kvůli Huawei byla odhalena! Za vším stojí špionážní aliance Five Eyes, která je zhrozena z toho, jak USA a západ zaostávají za Čínou v implementaci 5G sítí v rámci 4. průmyslové revoluce! Deloitte varuje, že USA zoufale zaostávají, uniklé memo poradce americké vlády dokonce mluví o tom, že USA prohrávají! V čem? V nasunování 5G sítí a internetu věcí!

Aliance Five Eyes

-VK-
21. 12. 2018 AENews
Americká pobočka ruské televize RT odpálila informační zpravodajskou bombu. Celá současná hysterie okolo čínské telekomunikační firmy Huawei v západních zemích vychází a je iniciována aliancí zpravodajských služeb 5 zemí, které uzavřely dohodu o sledování, sdílení a vyhodnocování telekomunikačních dat. Aliance se nazývá Five Eyes (pět očí) a tvoří ji USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie a Nový Zéland. Jedná se tedy o země britského Commonwealthu, s výjimkou USA, což je pro změnu bývalá kolonie Commonwealthu. 

Čtyři z těchto zemí se domluvily, že zablokují a zakážou čínský Huawei, protože má příliš velký technologický náskok, který západní země už nemohou dohnat. Kanada se zatím nepřipojila. Situace je doslova alarmující a hrozivá pro západní země. To potvrzují i analytické zprávy, které ukazují, že západ a jmenovitě USA katastrofálně zaostávají v implementaci 5G sítí. Zatčení finanční ředitelky Huawei Meng Wanzhou v Kanadě je pouze součást brutální války USA a západu proti Číně. Více se dozvíte ve videu nahoře, české titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Video – https://vimeo.com/307534795

Analytická agentura Deloitte Consulting v interním dokumentu ze srpna tohoto roku [1] uvádí znepokojivé informace. Podle nich Čína jen za poslední období vybudovala více jak 350,000 nových základnových stanic 5G, zatímco USA za stejnou dobu vybudovaly necelých 30,000 stanic. Jednoduchými počty to znamená, že Čína za stejné období vybudovala více jak 10x tolik 5G stanic a sítí než celé Spojené státy. Zpráva se dostala na stůl v Bílém domě v srpnu a znamenala doslova pozdvižení.
Donald Trump dal proto příkaz k zastavení společnosti Huawei ve všech zemích amerických partnerů (pozn. v USA firma Huawei telefony neprodává). Příkaz začal být šířen 10. září tohoto roku, české zpravodajství dostalo informaci a povel k zákazu Huawei v průběhu října. V metodickém manuálu se hovoří o tom, že veřejnosti se má zákaz čínské společnosti zdůvodnit bezpečnostními obavami, aby tomu veřejnost uvěřila. Je to ale pouze záminka k nekalému konkurenčními boji, protože americké a západní firmy nedokáží firmě Huawei už konkurovat, a to nejen cenou, kdy Huawei je nejlevnější, ale už ani technologiemi a výzkume

Deloitte a poradci amerického prezidenta bijí na poplach, USA prohrávají a zaostávají technologicky za Čínou. Dříve nemyslitelné a neslýchané, dnes kruté probuzení ze sna a realita pro celý západ!

Ještě horší zprávu přinesl list The Financial Times dne 13. prosince, ze kterého televize RT citovala [2]. Podle nejmenovaného poradce Národního bezpečnostního sboru amerického prezidenta v uniklém memu se doslova uvádí, že USA prohrávají v nasunování a zprovozňování 5G sítí. Zaostávání za Čínou je alarmující a USA se už nikdy nemusí podařit Čínu dohnat, uvádí memo. Pokud vás zarazilo, jak je možné, že hysterie proti Huawei se tak rychle přesunula z USA do Evropy mezi tzv. partnery USA, známe na to již odpověď. Stojí za tím aliance Five Eyes, která odposlouchává většinu světové komunikace, především mobilní a bezdrátovou, protože těchto 5 zemí a jejich tajných služeb má přístupy ke všem mobilním telefonům vybavených operačními systému iOS a Android, které umožňují vládám vzdálený přístup k uživatelským datům ve dvou přístupových režimech. 

Země “5 očí”

Aliance Five Eyes [3] má přístup k datům občanů ve dvou módech. Mode A je přístup k datům uživatele uložených v cloudových úložištích technologických společností. V případě společnosti Apple je to přístup k datům na úložišti iCloud, ke kterým mají zpravodajské služby přístup pomocí Mode A. V případ telefonů Android je poskytován přístup do úložišť Google Sync. Druhým režimem přístupu je Mode X. Ten probíhá přímo na úrovni koncového zařízení na hardwarové vrstvě, přístupové protokoly jsou “hardwired” přímo v komunikačních čipech a v integrovaných obvodech v zařízeních.

Lze to přirovnat ke zranitelnosti počítačů s procesory Intel, které dlouhé roky na úrovni hardwaru měly zadní vrátka s názvem “Meltdown” a “Spectre”. Pokud nežijete na Marsu, určitě jste koncem minulého roku o těchto kauzách slyšeli. A aby toho nebylo málo, Meltdown a Spectre mají pokračování, dalších 7 zadních vrátek bylo před pár dny objeveno i v mobilních procesorech architektury ARM, ale také u AMD, více v článku zde. Jedná se o obrovská zadní vrata na úrovni hardwaru a integrovaných obvodů a český NÚKIB varuje před Huawei? To si dělají legraci?

Antiviry v počítačích a mobilech jsou placebo. Zadní vrata do vašich mobilů, počítačů a tabletů jsou zabudovány přímo v integrovaných čipech v zařízeních, antivir vám nepomůže

Problém je v tom, že v Meltdown a Spectre nešlo o chyby, ale o úmyslně implementovaná zadní vrátka na úrovni hardwaru, které tam byly více jak 15 let. Speciálně upravený program spuštěný na těchto procesorech získá plný přístup k sytému na úrovni jádra procesoru, takže ani sebelepší antivirus nemá šanci něčemu takovému zabránit. Společnost Microsoft vydala update pro obě zranitelnosti, které chybu neopravují, protože to ani nejde, chyba je v procesoru natrvalo, ale pouze zabraňuje spuštění souborů, které by chybu využily. Update navíc zpomaluje počítač až o 10% výkonu, protože jádro Windows cyklicky kontroluje mezipaměť CPU.

Tato zadní vrátka jsou přítomna ve všech procesorech, ale především i v mobilních čipových sadách v telefonech. Nezáleží na koncovém výrobci telefonu, ale na dodavatelích komponent, ze kterých je telefon poskládaný. Vědí vůbec čeští poslanci, kteří teď alarmují proti Huawei, že čínské telefony zcela běžně používají americké procesory řady Snapdragon, které mají na úrovni čipové sady operační čipset licencovaný původně od jiné americké firmy, konkrétně Texas Instruments, o kterém psal Edward Snowden, jak i vypnuté telefony mohou být na dálku zapnuty bez rozsvícení displeje a útočník z řad operativců NSA si může stáhnout celý obsah mobilu k sobě?

Prohráváme. Kdokoliv vede v technologii a tržním podílu 5G, bude mít obrovskou výhodu v řízení výšky informační domény.

A to se Čína nebojí, že čínské telefony Huawei, Honor, Xiaomi nebo Oppo mohou odposlouchávat čínské občany, když uvnitř telefonů jsou americké procesory a integrované obvody? Nové čínské procesory Kirin 980 doslova válcují americký Qualcomm Snapdragon 845 [4], takže brzy už nebudou v čínských telefonech ani ty americké procesory, kvůli kterým se čínským firmám vyplatilo do svých telefonů montovat americké procesory. Čínské technologie totiž dnes už nekonkurují jenom nízkou cenou, ale v dnešní době už i kvalitou a vysokým výkonem, což už začíná být problém pro americké firmy. Huawei je světová komunikační dvojka za korejským Samsungem. Americký Apple je až na 3. místě. Dvě asijské firmy válcují tu americkou. Jenže ono nejde o telefony v kapse. Hysterie proti Huawei byla spuštěna kvůli síťovým prvkům Huawei, ze kterých mobilní operátoři staví a budují své bezdrátové sítě. A právě nová síť 5G mění pravidla hry.

Síť 5G je nezbytným prvkem infrastruktury NWO před zrušením peněžní hotovosti, bez 5G nebudou ani autonomní auta a digitální dálnice pro internet věcí

Síť 5G má zastřešit tzv. internet věcí (IoT – Internet of things), protože právě tato síť umožní nasazení samoříditelných aut do provozu, umožní provoz chytrých domácností, komunikaci mezi spotřebiči, např. pračka si sama zavolá opraváře, automobil sám objedná u dealera náhradní díl v autě, když zjistí jeho selhávání, auto si samo odjede na STK a vrátí se, auto vás samo odveze do nemocnice, když je vám špatně, ale síť 5G nabídne i daleko méně příjemné věci, např. auto se vám nenastartuje, pokud 5G síť zjistí, že jste si z ledničky před 10 minutami vytáhl jedno pivo, nebo že v dopravním registru jste se vybodoval, máte 12 bodů za dopravní přestupky a už nesmíte jezdit. Prostě auto se nenastartuje. Policie dokonce vás bude moci v autě uzamknout a dá povel autu, aby s vámi přijelo na policejní stanici. Všimněte si snahy rozdávat občanům občanské průkazy s RFID čipem a kartovým čipem pro čtečku. Oficiálně se to zdůvodňuje tzv. elektronizací státní správy. To vypadá fajn, že?

Meng Wanzhou, finanční ředitelka a dcera zakladatele Huawei. V současnosti je zadržena v Kanadě a USA požadují její vydání, že prý Huawei porušovala americké sankce proti Íránu.

Jenže, hlavním cílem je dohled. V Číně existuje už systém, kdy zaměstnanec, který je ve stavu nemocných, musí každé dvě hodiny zasunout svůj čipový občanský průkaz doma do čtečky v počítači, aby prokázal, že je doma, a že nechodí někde po městě a opravdu se léčí doma. Systém ověří zařízení, IP adresu a další parametry, aby bylo ověřeno, že jste zasunuli kartu do čtečky připojené k počítači doma a ne někde na laptopu v kavárně. Stejně tak bude čipový OP použit v blízké době ke startování automobilů. V autě bude kromě zámku na klíč i slot pro občanský nebo řidičský průkaz.

Technologie 5G bude základním pilířem elektronického koncentráku Nového světového řádu

Auto nenastartuje, pokud bude zjištěno, že nemáte zaplacené povinné ručení, že jste nezaplatil za svoz komunálního odpadu, že máte dluh na odvodech, nebo že exekutor vám obstavil auto. V takovém případě auto dokonce od vás samo odjede přímo k exekutorovi. Sítě 5G jsou zaváděny s cílem nasunutí 4. průmyslové revoluce. Jakmile bude síť 5G implementována, bude ihned poté následovat tlak na zrušení peněžní hotovosti. Budete platit jen platební kartou, později už jenom mobilem pomocí NFC technologie. A ještě později čipem implantovaným v kůži. Kdykoliv se někomu potom znelíbíte, zablokuje vám přístup k vašim penězům. Síť 5G tak otevře cestu k orwellovskému režimu a tzv. elektronickému koncentráku.

Huawei válcuje západní produkci. Technologické zaostávání západu už lze jenom zpomalit, ne zvrátit.

Huawei je konkurentem západu č. 1, protože předstihl západní firmy naprosto ve všem. Technologicky začínají západní země zastarávat, čínské technologie mají vlastní ekosystém, nelze je tak snadno odposlouchávat a pronikat do nich, protože Čína si jde vlastní technologickou cestou. Čím dál tím více lidí na světě používá nejen produkci vyrobenou v Číně, ale i produkci, která je skutečně čínská, nejenom outsorcovaná v Číně. Proto aliance Pěti očí zahájila kampaň proti Huawei, protože technologicky už nelze Huawei dohnat, je už možné pouze čínské firmy blokovat a sabotovat, což nepřinese nic jiného než obchodní válku, která může přerůst ve válku otevřenou, vojenskou. Produkce Huawei nepředstavuje hrozbu o nic větší, než je produkce jakékoliv jiné firmy na západě. Představuje však hrozbu pro západní tajné služby, které již nebudou mít přístup k datům operátorů, kteří se rozhodnou postavit své sítě na čínské technologii Huawei. K těmto datům bude mít přístup jenom Čína.

-VK- šéfredaktor AE News