Velké varování od člověka, který má zkušenosti s francouzskými muslimy. V České republice to prý může být brzy velmi drsné


14.8.2015  ePortál

Pan Vítězslav jezdí přes dvacet let v kamiónu. Žil ve Spojených státech a osm let v Paříží, nyní je jeho druhým domovem severní Anglie. Pro ePortál.cz vylíčil své dlouholeté zkušenosti s muslimskými přistěhovalci ve Francii a konstatuje, že by rád naivním příznivcům multikulturalismu v České republice otevřel oči.

Pan Vítězslav se podivuje nad nadšením českých aktivistů požadujících bezpodmínečné přijímání muslimských uprchlíků, sám s nimi totiž příliš dobré zkušenosti nemá. „Žil jsem v Paříži mezi lety 1993 a 1996. Tehdy byl Arab s nožem v ruce na Place de Clichy to nejmenší zlo, co mohlo toto město potkat. Ovšem dnes jsou tam gheta, která jsou fakticky státem ve státě. Ani policisté tam už raději nejezdí. Za prvé z obav o vlastní život a za druhé by stejně nebyli schopni nic vyřešit.“, říká pan Vítězslav, který je ženatý a má tři děti. Podle jeho názoru jde o populační problém, který Francie značně podcenila. „Dnes je údajně ve Francii asi pět miliónů muslimů a bude hůř. Soužití tak odlišných kultur, jako je ta evropská a africká prostě nefunguje,“, míní pan Vítězslav

Foto: AP

„Stačí, když se na sídliště v Bezons do paneláku nastěhuje rodina z Afriky. Je úplně jedno, z jaké země. Za nedlouho je celé patro v domě prázdné. Ten zápach, křik a nepořádek normálně člověk nevydrží a je nucen se odstěhovat. Do půl roku tento osud postihne celý dům. Za rok se dostane do problémů celé sídliště. Své děti se totiž bojíte pouště ven. Nemůžete si vzhledem ke kriminalitě pořídit nové auto či psa. Na to rovnou zapomeňte.“, vypráví ze svých zkušenosti pan Vítězslav a dodává, že postupně začnou upadat také obchůdky v blízkém okolí. „Párkrát tam tito přijdou a požadují zboží na dluh: Když majitel odmítne, nadávají mu do rasistů a navíc jej oloupí a vyhrožují smrtí. Raději tedy mlčíte a vyhovíte jim.“, uvádí pan Vítězslav.

Do třech měsíců podle zkušeností pana Vítězslava takový majitel obchodu zkrachuje a zůstanou mu jen dluhy. „Potom z takového místa raději odejdete a oni vyrabují to, co tam po vás zbylo. Do několika málo let potom ovládají kompletně celé okolí, kde před jejich příchodem žilo spokojeně třeba i deset tisíc lidí.“, tvrdí pan Vítězslav a dodává, že zejména muslimové naprosto ignorují povinnou školní docházku. „Své potomky rodiče učí doma a jejich výuka spočívá jen v memorování koránu. Nic víc ty děti neumí, jen se modlí a ve volných chvílích ničí vše, co ostatní vybudovali. Naše kultura jim nic neříká, nemají smysl pro krásu a nechápou, jak náročné je něco postavit či zorganizovat.“, vysvětluje pan Vítězslav.

Velkým problémem je podle jeho názoru zejména diametrálně odlišný pohled na pořádek a hygienu. „Odpadky vůbec neřeší a ty se pak válejí všude. Jsou zvyklí po sobě nechávat nepořádek. Potřebu vykonávají prakticky všude, třeba i ve výtahu nebo ve sklepě. Když jsem byl v Káhiře, viděl jsem za městem na chodníku ležet uhynulou krávu ve čtyřiceti stupních vedra. Jen ji normálně překračovali a nechali ji tam ležet
dál. V mnohém mi muslimská gheta připomínají ta romská v Čechách či na Slovensko.“, srovnává pan Vítězslav, ale zároveň dodává, že v muslimských ghetech jde na rozdíl od těch romských o život. „Cikán vás maximálně zbije a okrade. Kdežto v muslimských ghetech panují středověké praktiky.“, upozorňuje pan Vítězslav.

Vítězslav přidává také příběh, který se v lecčems podobá tomu, který byl nedávno zveřejněn ve Velké Británii. Pákistánský gang tam několik let sexuálně zneužíval britské školačky. Úřady měla podezření, ale raději nic neřešily, aby nebyly nařčeny z rasismu. „Šlo o mladé holky ve věku kolem čtrnácti let. Přistěhovalci je zatahovali do svých bytů, ale i sklepů a parků, kde je znásilňovali. Holky měly strach to doma či na policii oznámit. Pokud vím, tak pachatelé nebyli často ani dopadeni. Buď se vytratili, nebo se to kvůli strachu z pomsty přes úřady ani neřešilo. Postižené rodiny se raději odstěhovaly a dcery nechaly normálně porodit.“, vypráví pan Vítězslav, který znovu opakuje, že zejména přistěhovalci z řad muslimů nejsou schopni ani ochotni se přizpůsobovat pořádkům panujících v hostitelských zemích.

„Sex je pro ně jako pro chudší vrstvy obyvatelstva jedinou možnou zábavou. Muslimská populace v evropských městech roste geometrickou řadou. Jejich ženy chodí na veřejnosti zahalené. Muži jim jsou nevěrní je jim jedno, jestli mají pět nebo osm dětí. Nepoužívají antikoncepci a jejich ženy nenavštěvují gynekologa. Když přijdou do jiného stavu, tak prostě porodí a mlčí. Až přijde jejich čas, založí svoji politickou stranu a v politice začnou prosazovat změny v zákonech ve svůj prospěch. Všichni jim budou po vzoru toho majitele obchodu raději vycházet vstříc. Tato nepříliš optimistická situace bohužel vládne na většině území jižní Francie.“, stěžuje si pan Vítězslav.

„V USA je situace s muslimy přece jenom lepší. V roce 1970 jich tam žilo okolo sto tisíc, před sedmi lety asi devět miliónů. Mají ovšem velký problém se dostat před imigrační úřad. Rovněž Austrálie nastavila podmínky pro přistěhovalce velmi dobře.“, říká pan Vítězslav s tím, že nejvíce je ohrožena Evropa. „Muslimové to k nám mají nejblíž a my je sem pouštíme desítky let jako Trojského koně. Vůbec jsme se nepoučili z naší historie. Viděl jsem za posledních dvacet let mnohé a rád bych některým naivním aktivistům otevřel oči. Obávám se však, že je to marné. Buď budu za blázna, nebo mě budou ignorovat. Je třeba, aby se všechny evropské národy spojily, samostatně nic nevyřešíme. Potřebujeme převzít systém z USA. Tam neřeší, jestli se uskutečnil teroristický útok v Kalifornii nebo Floridě. Prostě byla napadeny Spojené státy a hotovo.“, přeje si pan Vítězslav.

Za důležité otec tří dětí Vítězslav považuje, aby do svých řad Evropská unie nepřijímala země jako je Albánie, Kosovo a Srbsko, kde žije početná muslimská enkláva. „Do Evropského parlamentu by se tak dostali muslimští politici a začali by prosazovat zájmy své komunity. Přesně na tento okamžik radikální muslimové čekají.“, míní Vítězslav. V neposlední řadě by měly evropské vlády vytvářet pro mladé rodiny dotační fondy. „Prostě proto, aby neměly mladé rodiny obavy z toho, že neuživí své děti. Když chce náš ministr jednu miliardu pro utečence, měl by za tyto peníze místo toho podpořit budoucí matky dětí.“, vyzývá Vítězslav.

Převzato z http://eportal.parlamentnilisty.cz